23 maja odbył się konkurs recytatorski wierszy Michała Rusinka. Do udziału zaproszeni byli uczniowie klas 1-4. Recytacja oceniana była w dwóch kategoriach wiekowych – klasy 1-2 i klasy 3-4. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom opanowania tekstu i jakości interpretacji utworu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, bo trzeba wiele pracy poświęcić na przygotowanie, ale także wiele odwagi by wystąpić przed publicznością. Jury w składzie p. Dorota Dutkowska i Elżbieta Mazurkiewicz przyznało następujące miejsca:

Kategoria klas 1-2

Miejsce I Borys Orszewski kl. 1b

Miejsce II Kalina Pierzchalska kl.1b

Miejsce II Beata Domaradzka kl. 1b

Miejsce III Natalia Święs kl. 1b

Wyróżnienia: Jan Krzak kl.1a, Zuzanna Porada kl.1a, Antoni Potoczek kl.1b

Kategoria klas 3-4

Miejsce I Justyna Chorwat kl. 4a

Miejsce II Magdalena Goroll kl. 3b

Miejsce III Liliana Wojdyła kl. 4a

Wszystkim uczestnikom, jeszcze raz składamy wielkie gratulacje!