Grono pedagogiczne

Dyrekcja

mgr Paweł Samborski

mgr Paweł Samborski

Dyrektor

 

Nauczyciel dyplomowany historii i WOS-u
z 22-letnim stażem pedagogicznym oraz 10-letnim doświadczeniem w zarządzaniu szkołą.

Ukończył studia wyższe na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku historia z przygotowaniem pedagogicznym, studia podyplomowe na UP “WOS z elementami przedsiębiorczości” oraz  kursy kwalifikacyjne:  “Zarządzanie w oświacie“, “Surdopedagogika” i “Oligofrenopedagogika“.

  

Przyjmowanie stron:

poniedziałek14:30 – 15:30
środa9:30 – 10:30
czwartek w dniu zebrania
z rodzicami
17:00 – 18:00
mgr Liliana Gołda

mgr Liliana Gołda

Wicedyrektor

Nauczyciel dyplomowany fizyki i informatyki
z 23-letnim stażem pedagogicznym oraz 10-letnim doświadczeniem w zarządzaniu szkołą.

Ukończyła studia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie na Wydziale Matematyczno-Fizyczno-Technicznym.

W związku z charakterem szkoły, w której funkcjonują klasy integracyjne ukończyła Studia Podyplomowe “Edukacja i wspomaganie osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu” w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Brzegu oraz kurs kwalifikacyjny “Zarządzanie w oświacie“.

Przyjmowanie stron:

wtorek8:30 – 9:30
czwartek14:30 – 15:15
czwartek w dniu zebrania
z rodzicami
od 17:30

Pedagodzy

 

Telefon: 12-417-78-23  i 30

e-mail: pedagog@sp128.krakow.pl

mgr Ewa Kuźniar

pedagog

 

poniedziałek12:00 – 15:00
wtorek8:00 – 13:00
środa8:00 – 13:30
czwartek8:00 – 15:00
piątek8:00 – 12:30

mgr Bogusława Flak

pedagog

 

poniedziałek8:00 – 11:30
wtorek
środa10:30 – 11:30
czwartek
piątek11:30 – 14:00

Logopeda

mgr Jolanta Matuszyk

logopeda

 

poniedziałek11:30 – 16:30
wtorek10:30 – 15:30
środa12:35 – 16:20

Grono pedagogiczne

Język polski

mgr Anna Jaworska

mgr Elżbieta Mazurkiewicz

mgr Joanna Michalewska

Język angielski

mgr Anna Głogowska

mgr Małgorzata Król

mgr Agnieszka Szarszewska

Język niemiecki

mgr Katarzyna Michałowska-Kowalska

mgr Marta Słodkowicz

Język hiszpańskimgr Beata Łukasik
Matematyka

mgr Anna Czaplicka

mgr Bożena Kasperek

mgr Ewa Mrukowicz

mgr Lucyna Musiał

Biologia

mgr Renata Jabłońska-Guberniak

mgr Joanna Gucwa

mgr Aneta Szewc

Chemiamgr Aneta Szewc
Fizyka

mgr Liliana Gołda

mgr Paulina Mańkowska

mgr Lucyna Musiał

Geografiamgr Maria Kciuk
Przyrodamgr Maria Kciuk
Historia

mgr Jadwiga Michalcewicz

mgr Marek Wilczek

Wiedza o społeczeństwie

mgr Jadwiga Michalcewicz

mgr Marek Wilczek

Informatyka

mgr Anna Czaplicka

mgr Liliana Gołda

mgr Marek Grabowski

Muzykamgr Beata Kucharska
Plastykamgr Barbara Babik
Technikamgr Beata Kucharska
Edukacja dla bezpieczeństwamgr Małgorzata Dziedzic
Religia

s. Mirjana Filipić

mgr Stefan Suliński

Wychowanie fizyczne

mgr Danuta Krztoń-Tatar

mgr Hanna Osiak-Turek

mgr Piotr Piecuch

mgr Joanna Gałuszka

Logopedia

 mgr Jolanta Matuszyk

Pedagog

 mgr Bogusława Flak

Pedagog

mgr Ewa Kuźniar

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Agnieszka Kukawka

mgr Anna Kuźnicka

mgr Barbara Babik

mgr Joanna Porębska

Nauczyciele wspomagający

mgr Mariola Augustyn

mgr Katarzyna Lisowska- Strzępek

mgr Patrycja Skoczeń

mgr Janusz Puchałka

mgr Joanna Szablewska

mgr Dorota Sikora

mgr Dominika Wielgus

Bibliotekarzmgr Dorota Dutkowska
Świetlica

mgr Wioleta Mazur – kierownik świetlicy

mgr Paweł Curyło

mgr Ewa Mol

mgr Paulina Rzewucka

mgr Klaudia Cygan

mgr Katarzyna Budny

zajęcia dodatkowe:

mgr Marek Grabowski

mgr Beata Kucharska

mgr Anna Kuźnicka

mgr Agnieszka Kukawka

mgr Janusz Puchałka