Grono pedagogiczne

Dyrekcja

mgr Paweł Samborski

mgr Paweł Samborski

Dyrektor

 

Nauczyciel dyplomowany historii i WOS-u
z 26-letnim stażem pedagogicznym oraz 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu szkołą.

Ukończył studia wyższe na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku historia z przygotowaniem pedagogicznym, studia podyplomowe na UP “WOS z elementami przedsiębiorczości” oraz  kursy kwalifikacyjne:  “Zarządzanie w oświacie“, “Surdopedagogika” i “Oligofrenopedagogika“.

  

Przyjmowanie stron:

wtorek 14:30 – 15:30
środa 9:30 – 10:30
czwartek w dniu zebrania
z rodzicami
17:00 – 18:00
mgr Liliana Gołda

mgr Liliana Gołda

Wicedyrektor

 

Nauczyciel dyplomowany fizyki i informatyki
z 28-letnim stażem pedagogicznym oraz 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu szkołą.

Ukończyła studia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie na Wydziale Matematyczno-Fizyczno-Technicznym.

W związku z charakterem szkoły, w której funkcjonują klasy integracyjne ukończyła Studia Podyplomowe “Edukacja i wspomaganie osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu” w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Brzegu oraz kurs kwalifikacyjny “Zarządzanie w oświacie“.

Przyjmowanie stron:

poniedziałek 10:30 – 11:30
czwartek 14:30 – 15:30
czwartek w dniu zebrania
z rodzicami
od 17:30

Pedagodzy

 

Telefon: 12-417-78-23  i 30

e-mail: pedagog@sp128.krakow.pl

mgr Ewa Kuźniar

pedagog

 

poniedziałek 9:00 – 15:00
wtorek 12:00 -15:00
środa 8:00 – 14:00
czwartek 11:30 – 15:30
piątek 8:00 – 13:00

mgr Paulina Sztaba

psycholog

 

poniedziałek 8:00 – 11:20
wtorek
środa 12:30 – 16:00
czwartek 8:00 – 12:15
piątek

mgr Bogusława Flak

pedagog

 

poniedziałek 8:00 – 14:25
wtorek 9:00 – 13.30
środa 12:30 – 15:15
czwartek 8:00 – 14.25
piątek 9:40 – 15:00

Logopeda

mgr Jolanta Matuszyk

logopeda

 

poniedziałek 11:30 – 16:30
wtorek 10:30 – 15:30
środa 12:35 – 16:20

Grono pedagogiczne

 

Język polski

mgr Anna Jaworska

mgr Elżbieta Mazurkiewicz

mgr Joanna Michalewska

mgr Katarzyna Michałowska- Kowalska

Język angielski

mgr Agnieszka Plich

mgr Aleksandra Parlati

mgr Aneta Koprowska

mgr Anna Głogowska

mgr Małgorzata Król

Język niemiecki

mgr Katarzyna Michałowska-Kowalska

mgr Marta Słodkowicz

Język hiszpański mgr Beata Łukasik
Matematyka

mgr Anna Czaplicka

mgr Bożena Kasperek

mgr Lucyna Musiał

mgr Paulina Mańkowska

Biologia

mgr Hanna Osiak- Turek

Chemia mgr Aneta Szewc
Fizyka

mgr Lucyna Musiał

mgr Paulina Mańkowska

Geografia

mgr Ewa Gromelska

mgr Maria Kciuk

Przyroda mgr Maria Kciuk
Historia

mgr Aneta Koprowska

mgr Jadwiga Michalcewicz

mgr Marek Wilczek

mgr Paweł Curyło

Wiedza o społeczeństwie

mgr Dominika Wielgus

Informatyka

mgr Anna Czaplicka

mgr Liliana Gołda

mgr Marek Grabowski

Muzyka mgr Beata Kucharska
Plastyka mgr Beata Kucharska
Technika mgr Beata Kucharska
Edukacja dla bezpieczeństwa mgr Małgorzata Dziedzic
Religia

s. Mirjana Filipić

mgr Andrzej Skrzek

Wychowanie fizyczne

mgr Hanna Osiak-Turek

mgr Sabina Wójcik

Logopedia

mgr Jolanta Matuszyk

mgr Magdalena Kolarska

Pedagog

mgr Bogusława Flak

mgr Ewa Kuźniar

Psycholog

mgr Aleksandra Parlati

mgr Paulina Sztaba

Wychowanie do życia w rodzinie mgr Iwona Solarz
Edukacja wczesnoszkolna

mgr Agnieszka Klimczak

mgr Agnieszka Kukawka

mgr Anna Kuźnicka

mgr Barbara Babik- Kaźmierczak

mgr Joanna Porębska

mgr Katarzyna Wiatr

mgr Małgorzata Bochenek

Nauczyciele wspomagający

mgr Bogusława Flak

mgr Ewa Mol

mgr Mariola Augustyn

mgr Katarzyna Lisowska- Strzępek

mgr Patrycja Skoczeń

mgr Janusz Puchałka

mgr Joanna Szablewska

mgr Dorota Sikora

mgr Dominika Wielgus

Bibliotekarz

mgr Dorota Dutkowska

mgr Dominika Wielgus

Świetlica

mgr Aleksandra Śmiałek

mgr Alicja Sawinkow

mgr Agnieszka Gandera

mgr Agnieszka Klimczak

mgr Ewa Mol

mgr Katarzyna Budny

mgr Monika Marzec

mgr Patrycja Pacholik

mgr Paweł Curyło

mgr Janusz Puchałka

mgr Marek Grabowski