Klasy 1-3

Podsumowanie Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego

Podsumowanie Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego

Dobiegł końca Szkolny Turniej Tenisa Stołowego.Wyłoniliśmy zwycięzców w dwóch kategoriach: Klasa 1-3.I miejsce- Bruno Szafraniec, klasa 2aII miejsce – Tomasz Lipka, klasa 2aIII miejsce – Zuzanna Półtorak, klasa 3b Klasa 4-8I miejsce – Piotr Chorwat, klasa 8aII miejsce...

czytaj dalej
Roboty w naszej szkole

Roboty w naszej szkole

W ramach zajęć kreatywnych klasa 3b poznaje tajniki zabawy z Photonem. Photon to bardzo sympatyczny robot, który wspiera dzieci w rozwoju podstawowych umiejętności z zakresu programowania i elektroniki. Pomaga w rozwoju kreatywności, zdolności logicznego myślenia,...

czytaj dalej
Chyba byliśmy grzeczni…

Chyba byliśmy grzeczni…

6 grudnia przybył do nas nie kto inny jak święty Mikołaj. Chyba byliśmy bardzo grzeczni, bo przyniósł nam wspaniałe prezenty. Trzecia b ubrała wcześniej choinkę ozdobami własnoręcznie przygotowanymi. Mikołaj był pod wrażeniem! Szkoda, że mikołajki są tylko raz do...

czytaj dalej
Turniej tenisa stołowego

Turniej tenisa stołowego

Od początku grudnia samorząd szkolny organizuje turniej tenisa stołowego w naszej szkole. W poniedziałek 29 listopada będziemy chodzić po klasach i zapraszać was na to wydarzenie. Turniej będzie się odbywał w formacie dwupodziałowym na holu szkoły. Podział ten będzie...

czytaj dalej
Zielona szkoła klas 3a i 3b

Zielona szkoła klas 3a i 3b

Klasy 3 korzystając z uroków pięknej złotej jesieni postanowiły wyruszyć na zieloną szkołę. Spędziły 3 dni w Jodłówce Tuchowskiej, gdzie każda chwila była zapełniona wspaniałymi zajęciami, wycieczkami, spacerami, zabawami, ale przede wszystkim wspólnie spędzonym...

czytaj dalej
Pasowanie pierwszych klas

Pasowanie pierwszych klas

"Dzwonek woła mnie i Was - na naukę przyszedł czas..." 14 października był dla społeczności naszej szkoły dniem niezwykłym. W święto Edukacji Narodowej nasi najmłodsi złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów. Pięknie wystąpili dla zgromadzonych w sali...

czytaj dalej
Basen klas trzecich

Basen klas trzecich

Jak co roku klasy trzecie jedną lekcję wychowania fizycznego spędzają na basenie. I tym razem trzecioklasiści rozpoczęli we wrześniu swoją przygodę z basenem. Jest to jeden z tych dni, kiedy wszyscy chętnie rano wstają i wskakują do basenu.

czytaj dalej
Kodowanie w 3b

Kodowanie w 3b

W tym roku klasa 3b na zajęciach kreatywnych ćwiczy kodowanie np. poprzez gry i aplikację ScootieGo. Dzieci uczą się również współpracy i wspólnego dążenia do celu.

czytaj dalej