Klasy 1-3

Bezpiecznych wakacji!

Bezpiecznych wakacji!

Klasa 3a przypomniała sobie najważniejsze zasady bezpieczeństwa, nie tylko w czas wakacji ale obowiązujące zawsze. Żeby móc pomóc trzeba wiedzieć jak i ciągle szkolić się by nie zapomnieć. Dzięki uprzejmości firmy Prof-us mogliśmy przećwiczyć udzielanie pierwszej...

czytaj dalej
Znane i mniej znane wiersze Jana Brzechwy

Znane i mniej znane wiersze Jana Brzechwy

Konkurs recytatorski "Znane i mniej znane wiersze Jana Brzechwy" został rozstrzygnięty! Jury nagrodziło uczestników następująco: 1 miejsce - Magdalena Goroll z klasy 2b 2 miejsce - Justyna Chorwat z klasy 3a 3 miejsce ex aequo Dominika Lisak z klasy 3b i Maria...

czytaj dalej
Wyniki konkursu Olimpusek

Wyniki konkursu Olimpusek

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasi uczniowie zostali laureatami tegorocznej edycji Ogólnopolskiego konkursu Olimpusek. W konkursie wiedzy polonistycznej: Tomasz Lipka z klasy 1a, Liliana Wojdyła z klasy 3a, W konkursie wiedzy matematycznej Tomasz Lipka z klasy...

czytaj dalej
Zielona szkoła 3a

Zielona szkoła 3a

Zobaczcie jak świetnie bawiliśmy się na zielonej szkole w Owieczce! Tylko trzy dni, a tyle wrażeń! Cudowny ośrodek, wielki teren ze sprzętami do zabawy i basen! Zajęcia na leśnej ścieżce edukacyjnej, mini zoo, rzeka, własnoręcznie robione drożdżówki i masło! Mimo to...

czytaj dalej
“Kapturek i Czapeczka” – nowy projekt 3a

“Kapturek i Czapeczka” – nowy projekt 3a

"Kapturek i Czapeczka czyli nieco straszna bajeczka" to nowy projekt realizowany przez klasę 3a w ramach zajęć kreatywnych. Uczniowie współtworzyli scenariusz, dekorację i przygotowali kostiumy. Wcielili się także w role bohaterów, nieco zmienionej opowieści o...

czytaj dalej
Majowe święta w 3a

Majowe święta w 3a

Co to jest konstytucja? Dlaczego jest ważna? Co powinna zawierać? Klasa 3a zastanawiała się wspólnie nad historią Polski. Rozmawialiśmy o trudnych, smutnych, ważnych i wspaniałych momentach naszej ojczyzny. Uczniowie nagrali film, na którym dzielą się swoimi...

czytaj dalej
Konkurs plastyczny “Zielony kącik”

Konkurs plastyczny “Zielony kącik”

Nasz samorząd uczniowski organizuje kolejny konkurs plastyczny. Mogą wziąć w nim udział wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 128. Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu rabaty kwiatowej, która powstanie na terenie szkolnego ogrodu. Prace plastyczne mogą być...

czytaj dalej