Klasy 1-3

Jak rozmawiać trzeba z psem

Jak rozmawiać trzeba z psem

Pierwszaki miały okazję wziąć udział w niezwykłych zajęciach, dzięki Pani Justynie (mama naszej koleżanki Zosi) i Glorce (cudnej i bardzo cierpliwej psinie). Pani Justyna  jest weterynarzem. Do naszej szkoły przyszła aby opowiedzieć uczniom o swoim zawodzie oraz jak...

czytaj dalej
Trochę siatkówki

Trochę siatkówki

Pierwszaki miały okazję wziąć udział w zajęciachpoprowadzonych przez Pana Tomka -tatusia Lili z 1a i z zamiłowania siatkarza. Pan Tomek przygotował super zajęcia, które przybliżyły nam ten niesamowity sport. Opowiedział również o sławnych siatkarzach. Na koniec...

czytaj dalej
„Zdrowie szanujemy…” – mniej tłusty czwartek

„Zdrowie szanujemy…” – mniej tłusty czwartek

Kolejne zajęcia z cyklu "Zdrowie szanujemy..." w klasach 1a i 2a Tym razem postanowiliśmy zrobić zdrowszą wersję słodyczy. Z masy daktylowej zmieszanej z kakao i wiórkami kokosowymi toczyliśmy 'kulki mocy'. Obtaczaliśmy je w mielonych suszonych owocach, orzechach,...

czytaj dalej
Zaczarowana zagroda 2a

Zaczarowana zagroda 2a

W klasie 2 po przeczytaniu lektury "Zaczarowana zagroda" dzieci odbyły podróż plastyczno- techniczną na Antarktydę, gdzie można spotkać pingwiny i zobaczyć stację badawczą polarników. Miniaturowe zwierzątka z plasteliny, profesor Dobrowolski, skuter i mini stacja...

czytaj dalej
Warsztaty filmowe 1b

Warsztaty filmowe 1b

Na kolejnych warsztatach filmowych podkładaliśmy głos do filmu. Mogliśmy pracować na profesjonalnym sprzęcie, widzieliśmy ogromne mikrofony. Pan dźwiękowiec, zdradził nam tajniki swojej pracy. Było bardzo ciekawie!

czytaj dalej
Słodki dzień zakochanych

Słodki dzień zakochanych

Dzień Zakochanych w naszej szkole, to dzień podarunków i dobrego słowa! Klasa 1a podarowała kl 1b kolorowe baloniki w kształcie serca. klasa 1b odwdzięczyła się pysznymi i zdrowymi łakociami. W dniu 14 lutego odbyły się w klasie 1b warsztaty kulinarne prowadzone przez...

czytaj dalej
Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

"Bal na sto par" Nasi wspaniali Licealiści przygotowalidla klas 1-4 SP wspaniałą zabawę karnawałową. Wspólne tańce i pokaz strojów! Świetna zabawa! Wybrani zostali Król i Królowa balu - z każdej klasy. Były tez nagrody za najlepszy strój. Mieliśmy też własny...

czytaj dalej
Dzień Babci i Dziadziusia

Dzień Babci i Dziadziusia

Pierwszaki uczciły święto swoich ukochanych Babć i Dziadziusiów Klasy przygotowały krótki występ artystyczny i liczne zabawy z miłymi gośćmi. Były konkursy - dla Dziadziusiów rozpoznawania sprzętów kuchennych, dla Babć - strzelanie z pistoletu do celu. Dużo śmiechu i...

czytaj dalej