Klasy 1-3

Pójdźmy w las – 3a i 3b na wycieczce

Pójdźmy w las – 3a i 3b na wycieczce

Klasy 3a  i 3b wraz z Fundacją Pójdźmy w las wybrały się do Lasu Wolskiego, aby w otoczeniu przyrody obserwować owady, zbudować szałas, posłuchać odgłosów ptaków. Po udanej wędrówce czekały na nas pyszne kiełbaski i pieczenie ciasta nad ogniskiem. Lubimy takie...

czytaj dalej
Rowerowy maj

Rowerowy maj

W ramach projektu STARS rowerem do szkoły zakończyła się akcja Rowerowy Maj 2022. Nasza szkoła uzyskała 31,7 % uczniów przyjeżdżających do szkoły na kółkach wolnych od napędu silnikowego. Oznacza to, że co trzeci uczeń naszej szkoły przez cały miesiąc maj przyjeżdżał...

czytaj dalej
Wycieczka do Zoo

Wycieczka do Zoo

Dnia 6.06.2022 r, klasa 2a  wybrała się do Zoo. Dzieci mogły na żywo podziwiać żyjące tu zwierzęta pochodzące ze wszystkich kontynentów. Uczniowie pogłębili swoją wiedzę na temat życia zwierząt w naturalnym środowisku i ochrony zagrożonych gatunków. Dużym...

czytaj dalej
Dzień dziecka

Dzień dziecka

1 czerwca w naszej szkole był dniem wyjątkowym. Ten Dzień Dziecka zapadnie nam w pamięci na długie lata! Wszystko za sprawą wspaniałych Rodziców dzieci z klasy 3b, którzy przygotowali niesamowitą niespodziankę. Przedstawienie o Kopciuszku w ich wykonaniu to prawdziwe...

czytaj dalej
6 i poł tuzinka wierszyków Rusinka

6 i poł tuzinka wierszyków Rusinka

23 maja odbył się konkurs recytatorski wierszy Michała Rusinka. Do udziału zaproszeni byli uczniowie klas 1-4. Recytacja oceniana była w dwóch kategoriach wiekowych - klasy 1-2 i klasy 3-4. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom opanowania tekstu i jakości...

czytaj dalej
W indiańskiej wiosce

W indiańskiej wiosce

1a świetnie bawiła się na wycieczce z okazji Dnia Dziecka w wiosce indiańskiej w Zalasie. Dzieci poznały wodza Siedzącego Jastrzębia i zdobyły indiańskie sprawności , wykonując przeróżne zadania. Świetna zabawa 🙂 Obejrzyj filmik z tego cudownego dnia :)...

czytaj dalej
Najukochańszym mamusiom

Najukochańszym mamusiom

Kochana Mamo, gdy będę duży,to Ci przywiozę małpeczkę z podróży.Długim ogonkiem to zwinne zwierzębędzie za Ciebie zmywać talerze. Kochana Mamo, gdy będę duży,to Ci przywiozę wielbłąda z podróży.Na jego grzbiecie wygodnie siądziesz,aby do pracy mknąć na...

czytaj dalej
W Ogrodzie Doświadczeń

W Ogrodzie Doświadczeń

W piękny słoneczny poniedziałek - 23 maja nasi uczniowie z klas 1b i 2a spędzili kilka godzin w Ogrodzie Doświadczeń czyli w Sensorycznym Parku Edukacyjnym im. Stanisława Lema. Najbardziej podobały nam się wiry wodne w szklanych kulach, tor saneczkowy i odlotowa...

czytaj dalej
Ale klocki!

Ale klocki!

Klasy 1b i 3b wybrały się na wycieczkę do Edukacyjnej Sali zabaw "Ale klocki" w Myślenicach. Dzieci mogły zobaczyć wiele ciekawych zestawów Lego i same ćwiczyć swoją kreatywność, tworząc ciekawe budowle, pojazdy, zwierzęta z nieograniczonej ilości klocków. Niezwykła...

czytaj dalej