Klasy 1-3

Dzień gofra

Dzień gofra

Czy matematyka może być pyszna? Może, jeśli ważymy, odmierzamy, mnożymy i dzielimy składniki na gofry. Klasa 3a w Międzynarodowy Dzień Gofra postanowiła odbyć taką smaczną lekcję. Uczniowie i uczennice samodzielnie odmierzali składniki, przygotowali ciasto i usmażyli...

czytaj dalej
W jak Wisława

W jak Wisława

11 marca klasy 2b, 3a i 3b wybrały się do ICE Kraków na niezwykłe wydarzenie. Ucztę dla oczu, uszu i serca. "W jak Wisława" to połączenie muzyki i słowa, którym patronowała nasza polska Noblistka Wisława Szymborska. Opowiadał o niej Michał Rusinek, wieloletni...

czytaj dalej
Warsztaty w MPECu

Warsztaty w MPECu

Klasa 2b wzięła udział w warsztatach na temat tego, jak to się dzieje, że mamy ciepłe kaloryfery i ciepłą wodę. Poprzez zabawę, piosenkę i zagadki poznały tę tajemnicę. Świetnie się bawiliśmy.

czytaj dalej
Dzień pizzy

Dzień pizzy

Klasa 2b wybrała się do pizzerii na warsztaty z robienia pizzy. Dzieci mogły zobaczyć pizzerię od kuchni, poobserwować pracę kucharza i samodzielnie zrobić pizzę z ulubionymi składnikami.Pyszne wydarzenie :p

czytaj dalej
Konkurs recytatorski

Konkurs recytatorski

Regulamin konkursu recytatorskiego “Danuta Wawiłow - Wierszykarnia” Organizator: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 128 im. płk. pil. Stanisława Skarżyńskiego w Krakowie Termin: 8.03.2024 Osoby odpowiedzialne: Anna Kuźnicka, Mariola Augustyn Cele ...

czytaj dalej
Bal nad bale

Bal nad bale

 5 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów i uczennic klas 1-3 Nasi wspaniali licealiści i licealistki z LO 23 zadbali o muzykę i wspaniałą zabawę. Były tańce hulańce, konkursy z nagrodami i świetne zabawy w salach. Oczywiście był też pyszny...

czytaj dalej