Klasy 1-3

Sprzątanie świata

Sprzątanie świata

Klasy 1-3 dołączyły się w tym roku do akcji "Sprzątanie świata". Wyposażeni w rękawiczki i worki wyruszyły po okolicy naszej szkoły. Niczym najlepsi detektywi wytropili każdy śmieć. Niestety znaleźli ich bardzo dużo 🙁 Dumni z wykonanej pracy, zachęcają wszystkich -...

czytaj dalej
Kino na dobry początek

Kino na dobry początek

Klasy drugie i trzecie wybrały się na do kina na adaptację szkolnej lektury "O psie, który jeździł koleją". Polska wersja bardzo nam się podobała, piękna, mądra i zabawna, ale przede wszystkim z happy endem! Miło zaczęliśmy nowy rok szkolny!

czytaj dalej
Piknik Dzielnicy III

Piknik Dzielnicy III

10 czerwca odbył się rodzinny festyn z okazji Święta Dzielnicy III Prądnik Czerwony. Na pikniku nie zabrakło reprezentantów naszej szkoły. Klasy 1a i 2b zaśpiewały piosenkę dla Mamy i Taty grając przy tym pięknie na marakasach, kastanietach i  trójkącie. Klasa 2b...

czytaj dalej
Poznajemy ciekawe zawody

Poznajemy ciekawe zawody

Dnia 15 czerwca klasa 2b uczestniczyła w warsztatach z P. Marią Fortuna- Sudor, która jest dziennikarką i redaktorką. Uczniowie naszej klasy przez moment poczuli się jak na prawdziwej konferencji prasowej. Mogli zadawać trudne pytania dotyczące zawodu dziennikarza....

czytaj dalej
Zielona szkoła 3a i 2b

Zielona szkoła 3a i 2b

Uczniowie klasy drugiej i trzeciej w dniach 5 - 7. 06 przebywali na zielonej szkolew Porębie Wielkiej.Program był wypełniony różnymi atrakcyjnymi zajęciami, spacerami i zabawami.Dzieci w pełni korzystali z uroków Gorców i okolicy. Pierwszego dnia zdobyli Potaczkową (...

czytaj dalej
Piknik rodzinny klas 1-3

Piknik rodzinny klas 1-3

03.06.2023 w naszej szkole odbył się piknik rodzinny. Mnóstwo wesołych konkursów, zabaw, ogrom radości! Można było wygrać wspaniałe nagrody ufundowane przez Rodziców, zjeść przygotowane przez nich pyszności. Śmiechu było co niemiara. Za rok powtórka!...

czytaj dalej
Integracyjny mecz piłki nożnej klas 2 w świetlicy

Integracyjny mecz piłki nożnej klas 2 w świetlicy

Za nami kolejny mecz piłki nożnej rozegrany w czasie trwania świetlicy. Na boisku spotkali się mali piłkarze z klasy 2a i 2b. Było to wydarzenie nie tylko sportowe ale przede wszystkim bardzo emocjonujące. To wszystko dzięki fantastycznej postawie naszych uczniów na...

czytaj dalej
Pierwszoklasiści na Ranczo Artemidy

Pierwszoklasiści na Ranczo Artemidy

Klasy 1a i 1b wybrały się na wycieczkę do Nowej Góry na Ranczo Artemidy, gdzie czekała na nich moc atrakcji: dojenie krowy, karmienie zwierząt, przejażdżka konna, pisanie gęsim piórem, sadzenie kwiatów, zwiedzanie stajni i wiele innych niesamowitych przygód. Na...

czytaj dalej