Klasy 4 - 8

Warsztaty w Muzeum Archeologicznym

Warsztaty w Muzeum Archeologicznym

W styczniu uczniowie klas piątych odwiedzili krakowskie Muzeum Archeologiczne. Uczestnicy wycieczki wzięli udział warsztatach poświęconym sztuce mieszkańców starożytnego Egiptu, z którą zapoznali się w pierwszej części zajęć podczas zwiedzania wystawy „Bogowie...

czytaj dalej
Warsztaty filmowe

Warsztaty filmowe

Uczniowie klasy 5a i 5b wzięli udział w wykładzie i warsztatach filmowych organizowanych przez kino Świt. Uczestnicy zajęć poznali tajniki tworzenia filmu a następnie- sami przystąpili do dzieła i wspólnymi siłami nagrali film- Historia o butach...

czytaj dalej
Szkolny eko-tydzień

Szkolny eko-tydzień

Przedstawiciele samorządu uczniowskiego SP 128 zostali zaproszeni do eko-audytu na terenie szkoły, który jest jednym z punktów projektu #su-w-ak pt. "Szkolny ekotydzień" realizowanego przez licealistów. Uczniowie SP i LO wspólnie z nauczycielką biologii, p. Renatą...

czytaj dalej