Klasy 4 - 8

Tego powinno być więcej!

Tego powinno być więcej!

Nasza szkoła brała udział w małopolskim projekcie „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”, którego organizatorami są Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie. W ramach tego projektu uczniowie klas 7 i 8 zaangażowali się w pomoc...

czytaj dalej
Konkurs plastyczny “Zielony kącik”

Konkurs plastyczny “Zielony kącik”

Nasz samorząd uczniowski organizuje kolejny konkurs plastyczny. Mogą wziąć w nim udział wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 128. Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu rabaty kwiatowej, która powstanie na terenie szkolnego ogrodu. Prace plastyczne mogą być...

czytaj dalej
Wyniki konkursu Najlepsza książka na “dziwne” czasy

Wyniki konkursu Najlepsza książka na “dziwne” czasy

Zakończył się kolejny konkurs organizowany przez szkolny samorząd przy wsparciu programu #SU-w-ak. Tym razem zaprosiliśmy naszych kolegów do zareklamowania ulubionych książek. Bo przecież na czytanie jest ostatnio dużo więcej czasu! Na szkolnym korytarzu już można...

czytaj dalej
#SU-w-ak („Samorząd Uczniowski w Akcji”)

#SU-w-ak („Samorząd Uczniowski w Akcji”)

Miło nam ogłosić, że nasz samorząd szkolny po raz kolejny uzyskał dotacjęGminy Miejskiej Kraków w ramach Programu Wsparcia SamorządówUczniowskich #SU-w-ak („Samorząd Uczniowski w Akcji”), którego operatoremjest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego w...

czytaj dalej
Sukcesy naszych uczniów w konkursach kuratoryjnych

Sukcesy naszych uczniów w konkursach kuratoryjnych

Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do etapów rejonowychprzedmiotowych i tematycznych konkursów kuratoryjnych: Bystrzyńska Anna z kl. 8a - Małopolski Konkurs ChemicznyChorwat Grzegorz z kl. 8a- Małopolski Konkurs GeograficznyChorwat Grzegorz z kl. 8a- Konkurs...

czytaj dalej