Klasy 4 - 8

Klasa 7a w Galerii Malarstwa Polskiego

Klasa 7a w Galerii Malarstwa Polskiego

W maju klasa 7a odbyła lekcję muzealną w Galerii Malarstwa Polskiego w Sukiennicach, gdzie Muzeum Narodowe prezentuje wystawy stałe oraz czasowe. Uczniowie odwiedzili również inne miejsca w okolicy Rynku Głównego.

czytaj dalej
Rowerowy maj

Rowerowy maj

W ramach projektu STARS rowerem do szkoły zakończyła się akcja Rowerowy Maj 2022. Nasza szkoła uzyskała 31,7 % uczniów przyjeżdżających do szkoły na kółkach wolnych od napędu silnikowego. Oznacza to, że co trzeci uczeń naszej szkoły przez cały miesiąc maj przyjeżdżał...

czytaj dalej
Podsumowanie konkursu „Moda w zgodzie z regulaminem”

Podsumowanie konkursu „Moda w zgodzie z regulaminem”

Wyłoniliśmy zwycięzców konkursu :I miejsce – Dominika Lisak, klasa 4bII miejsce – Milla Siwanowicz, klasa 4aIII miejsce – Liliana Wojdyła, klasa 4aWyróżnienie – Urszula Kryczka, klasa 4bWyróżnienie – Mateusz Czopko, klasa 4a Wszystkim serdecznie gratulujemy! zwycięzcy...

czytaj dalej
Podsumowanie Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego

Podsumowanie Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego

Dobiegł końca Szkolny Turniej Tenisa Stołowego.Wyłoniliśmy zwycięzców w dwóch kategoriach: Klasa 1-3.I miejsce- Bruno Szafraniec, klasa 2aII miejsce – Tomasz Lipka, klasa 2aIII miejsce – Zuzanna Półtorak, klasa 3b Klasa 4-8I miejsce – Piotr Chorwat, klasa 8aII miejsce...

czytaj dalej
Turniej tenisa stołowego

Turniej tenisa stołowego

Od początku grudnia samorząd szkolny organizuje turniej tenisa stołowego w naszej szkole. W poniedziałek 29 listopada będziemy chodzić po klasach i zapraszać was na to wydarzenie. Turniej będzie się odbywał w formacie dwupodziałowym na holu szkoły. Podział ten będzie...

czytaj dalej
STARS Rowerowa Jesień

STARS Rowerowa Jesień

Podsumowanie pierwszego tygodnia akcji STARS ROWEROWA JESIEŃPrzyjechaliście 250 razy do szkoły na rowerach, hulajnogach, wrotkach i deskorolkach brawo!!!!!Często towarzyszyli Wam rodzice :))))))))Nauczyciele i pracownicy szkoły 50 razy w szkole na rowerach...

czytaj dalej