Klasy 4 - 8

Podsumowanie Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego

Podsumowanie Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego

Dobiegł końca Szkolny Turniej Tenisa Stołowego.Wyłoniliśmy zwycięzców w dwóch kategoriach: Klasa 1-3.I miejsce- Bruno Szafraniec, klasa 2aII miejsce – Tomasz Lipka, klasa 2aIII miejsce – Zuzanna Półtorak, klasa 3b Klasa 4-8I miejsce – Piotr Chorwat, klasa 8aII miejsce...

czytaj dalej
Turniej tenisa stołowego

Turniej tenisa stołowego

Od początku grudnia samorząd szkolny organizuje turniej tenisa stołowego w naszej szkole. W poniedziałek 29 listopada będziemy chodzić po klasach i zapraszać was na to wydarzenie. Turniej będzie się odbywał w formacie dwupodziałowym na holu szkoły. Podział ten będzie...

czytaj dalej
STARS Rowerowa Jesień

STARS Rowerowa Jesień

Podsumowanie pierwszego tygodnia akcji STARS ROWEROWA JESIEŃPrzyjechaliście 250 razy do szkoły na rowerach, hulajnogach, wrotkach i deskorolkach brawo!!!!!Często towarzyszyli Wam rodzice :))))))))Nauczyciele i pracownicy szkoły 50 razy w szkole na rowerach...

czytaj dalej
Rajd Jesienny Szkoły Podstawowej nr 128

Rajd Jesienny Szkoły Podstawowej nr 128

Gry, zabawy i słońce! Część uczestników rajdu dotarła do mety w Parku Jordana MPK, część dojechała na rowerach. Specjalną atrakcją rajdu było zwiedzanie stadionu Wisły Kraków. Grupa rowerowa w drodze na rajd Mecz uczestników rajdu Rozgrywki siatkarskie Pizza w 5a Na...

czytaj dalej
“Zakonspiruj Kraków”

“Zakonspiruj Kraków”

13 września drużyna z klasy 8a w składzie: Amelia Kmita, Weronika Samborska, Michał Romanowski i Piotr Chorwat wzięła udział w grze miejskiej ,,Zakonspiruj Kraków". W emocjonującej rywalizacji wzięło udział 30 zespołów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych,...

czytaj dalej
Tego powinno być więcej!

Tego powinno być więcej!

Nasza szkoła brała udział w małopolskim projekcie „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”, którego organizatorami są Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie. W ramach tego projektu uczniowie klas 7 i 8 zaangażowali się w pomoc...

czytaj dalej
Konkurs plastyczny “Zielony kącik”

Konkurs plastyczny “Zielony kącik”

Nasz samorząd uczniowski organizuje kolejny konkurs plastyczny. Mogą wziąć w nim udział wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 128. Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu rabaty kwiatowej, która powstanie na terenie szkolnego ogrodu. Prace plastyczne mogą być...

czytaj dalej