Klasy 4 - 8

Warsztaty filmowe

Warsztaty filmowe

Uczniowie klasy 5a i 5b wzięli udział w wykładzie i warsztatach filmowych organizowanych przez kino Świt. Uczestnicy zajęć poznali tajniki tworzenia filmu a następnie- sami przystąpili do dzieła i wspólnymi siłami nagrali film- Historia o butach...

czytaj dalej
Szkolny eko-tydzień

Szkolny eko-tydzień

Przedstawiciele samorządu uczniowskiego SP 128 zostali zaproszeni do eko-audytu na terenie szkoły, który jest jednym z punktów projektu #su-w-ak pt. "Szkolny ekotydzień" realizowanego przez licealistów. Uczniowie SP i LO wspólnie z nauczycielką biologii, p. Renatą...

czytaj dalej
Wizyta grupy DSD w Instytucie Goethego w Krakowie

Wizyta grupy DSD w Instytucie Goethego w Krakowie

Szóstoklasiści z grupy DSD wzięli udział w warsztatach oraz zwiedzali wystawę grafikniemieckich, które były ilustracjami do bajek. Kreatywność uczniów SP 128 zaskoczyła nietylko nauczycieli, jak i samych orgnizatorów!!!

czytaj dalej
Klasa 7 w Laser Parku

Klasa 7 w Laser Parku

W środę, 11 października, klasa 7 udała się z tajną misją do Laser Parku. Pokonywaliśmy laserowe przeszkody! To był bardzo miły dzień w stylu Mission Impossible.

czytaj dalej
Harcerze zapraszają na pierwszą zbiórkę

Harcerze zapraszają na pierwszą zbiórkę

28-go września odwiedziła nas 45 Krakowska Drużyna Harcerzy. Druhowie przeprowadzili bardzo ciekawe zajęcia dla chłopców z klas 4-6. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszają na pierwszą zbiórkę -szczegóły na plakacie.

czytaj dalej
Jesienny Rajd

Jesienny Rajd

21 września starsze klasy SP 128, korzystając z przepięknej pogody, udały się do parki Lotników. Piknik, gra w piłkę nożną, zabawy umilały nam czas, a zaskakujący quiz wiedzy o naszej szkole był wyzwaniem dla wielu uczniów. Czekamy na wyniki!

czytaj dalej
Wycieczka do jaskini Raj i Energetycznego Centrum Nauki

Wycieczka do jaskini Raj i Energetycznego Centrum Nauki

19 września klasa 5 b odwiedziła przepiękną jaskinię Raj oraz kieleckie Centrum Energetyczne. Oda obiekty warto zobaczyć- jaskinie dostarcza niezapomnianych wrażeń i podziwu dla przyrody, a wizyta w Centrum to niezwykła zabawa z energią!

czytaj dalej
Klasa 4a w Wieży Ratuszowej

Klasa 4a w Wieży Ratuszowej

W ramach realizacji zadania ,,Eksploracja Krakowskiej Historii" finansowanego przez Radę Dzielnicy III klasa 4a wzięła udział w zajęciach tematycznych w Wieży Ratuszowej. Każdy uczeń musiał sobie poradzić z różnymi zadaniami związanymi z życiem w średniowiecznym...

czytaj dalej