Klasy 4 - 8

Warsztaty w Pałacu Krzysztofory

Warsztaty w Pałacu Krzysztofory

W przededniu Święta Niepodległości klasa 6a wybrała się do Pałacu Krzysztofory na warsztaty, podczas których uczniowie wykonali kotyliony narodowe. Zapoznali się również z wydarzeniami towarzyszącymi odrodzeniu się państwa polskiego. Każdy mógł przymierzyć mundur...

czytaj dalej
Lotnisko w Pyrzowicach

Lotnisko w Pyrzowicach

10 października klasa 5a wyjechała na wycieczkę na lotnisko Pyrzowice-Katowice. Coraz częściej podróżujemy samolotami. Wycieczka pokazała, jak funkcjonuje lotnisko od strony służb dbających o sprawne działanie portu lotniczego i bezpieczeństwo podróżujących. Uczniowie...

czytaj dalej
Zakończenie roku SP 128

Zakończenie roku SP 128

19 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny i pożegnaliśmy naszych ośmioklasistów. Była radość, uśmiechy i...witajcie wakacje!

czytaj dalej
Pożegnanie gimnazjalistów

Pożegnanie gimnazjalistów

19 czerwca 2019 roku- data historyczna...Ostatni rocznik gimnazjalistów opuścił mury naszej szkoły! Życzymy wszystkim dostania się do wymarzonych szkół!

czytaj dalej
Czerwcowy rajd rowerowy

Czerwcowy rajd rowerowy

17 czerwca, gdy tylko nieco zelżały upały, uczniowie naszej szkoły wyruszyli na kolejny rajd rowerowy- tym razem do Tyńca!

czytaj dalej
Wycieczka klasy 5 do Powroźnika

Wycieczka klasy 5 do Powroźnika

W dniach 27- 29 maja klasa 5a przebywała na wycieczce w Powroźniku. Ten czas spędziliśmy bardzo intensywnie. Udało nam się wyjść na Górę Parkową w Krynicy, zwiedzić Muzeum Nikifora i Muzeum Zabawek, delektowaliśmy się wodami w pijalni. Natomiast w Muszynie dotarliśmy...

czytaj dalej
Spektakl “Bajki robotów”

Spektakl “Bajki robotów”

10 stycznia 2019 r. uczniowie szóstej i siódmej klasy wybrali się do teatru. Na scenie Małopolskiego Ogrodu Sztuki w Krakowie obejrzeli przedstawienie “Bajki robotów” wyreżyserowane przez Agnieszkę Olsten na podstawie trzech opowiadań Stanisława Lema. Mogli dzięki...

czytaj dalej