Uroczyste zakończenie roku szkolnego

27 czerwca 2025

27 czerwca w naszej szkole żegnaliśmy odchodzący rok szkolny 2024/2025.

Uroczystość zgromadziła Uczniów, Nauczycieli, Rodziców. Podczas spotkania Dyrektor pogratulował uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. W czasie tej uroczystości odbyło się przekazanie Sztandaru Szkoły z rąk uczniów klas ósmych pod opiekę młodszych kolegów, pan Dyrektor podziękowania uczniom, którzy przez dwa lub trzy lata wzorowo reprezentowali szkołę w Poczcie Sztandarowym.
Po części oficjalnej uczniowie klas siódmych pożegnali starszych kolegów przedstawiając przygotowany program artystyczny.

Wszystkim życzymy zdrowych i pełnych radości wakacji! Do zobaczenia 1 września!

Zobacz inne wpisy

Lekcja tenisa w 2 a

Lekcja tenisa w 2 a

Klasa 2a uczestniczyła w fantastycznej lekcji tenisa, zorganizowanej przez studentów AKF pod opieką Dr Karoliny Korbiel. Dzieci bawiły się doskonale! Studentki i studenci okazali się profesjonalnym prowadzącymi, ćwiczenia w formie zabawy sprawiły klasie ogrom radości....

czytaj dalej