Walentynkowo w świetlicy szkolnej

17 lutego 2025
W czasie trwania świetlicy rozegraliśmy WALENTYNKOWE FINAŁY TURNIEJU GRY W PIŁKARZYKI. Do finału zakwalifikowali się zwycięzcy z poszczególnych klas: Maksymilian Kościński (mistrz klas I), Miłosz Berniak (mistrz klasy II), Wojciech Ruszel  (mistrz klas III) i Mikołaj Kościński (mistrz klas IV). Zwycięzcą wielkiego finału został Mikołaj. Miejsce II zdobył Wojciech a miejsce III Maksymilian i Miłosz. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!
Z okazji Walentynek również nie zabrakło dobrego popołudniowego kina filmowego i popcornu :)

Zobacz inne wpisy

Lekcja tenisa w 2 a

Lekcja tenisa w 2 a

Klasa 2a uczestniczyła w fantastycznej lekcji tenisa, zorganizowanej przez studentów AKF pod opieką Dr Karoliny Korbiel. Dzieci bawiły się doskonale! Studentki i studenci okazali się profesjonalnym prowadzącymi, ćwiczenia w formie zabawy sprawiły klasie ogrom radości....

czytaj dalej