W czasie trwania świetlicy rozegraliśmy WALENTYNKOWE FINAŁY TURNIEJU GRY W PIŁKARZYKI. Do finału zakwalifikowali się zwycięzcy z poszczególnych klas: Maksymilian Kościński (mistrz klas I), Miłosz Berniak (mistrz klasy II), Wojciech Ruszel (mistrz klas III) i Mikołaj Kościński (mistrz klas IV). Zwycięzcą wielkiego finału został Mikołaj. Miejsce II zdobył Wojciech a miejsce III Maksymilian i Miłosz. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!! Z okazji Walentynek również nie zabrakło dobrego popołudniowego kina filmowego i popcornu :)
Klasa 2a uczestniczyła w fantastycznej lekcji tenisa, zorganizowanej przez studentów AKF pod opieką Dr Karoliny Korbiel. Dzieci bawiły się doskonale! Studentki i studenci okazali się profesjonalnym prowadzącymi, ćwiczenia w formie zabawy sprawiły klasie ogrom radości....
W środę 20 maja klasa 3a uczestniczyła w wycieczce, podczas której spróbowała swoich sił w survivalu. Uczniowie zdobyli nowe, przydatne umiejętności, takie jak robienie butelek filtrujących, krzesanie ognia czy parzenie herbaty na ognisku, a odważni mogli na przykład...