19 września klasy 4a i 4b odwiedziły Wiśniówkę- górę Lubomir z Obserwatorium Astronomiczne im. Tadeusza Banachiewicza. W czasie spotkania z pracownikiem Obserwatorium uczniowie zapoznali się z pracą astronoma oraz zwiedzili Obserwatorium.



























19 września klasy 4a i 4b odwiedziły Wiśniówkę- górę Lubomir z Obserwatorium Astronomiczne im. Tadeusza Banachiewicza. W czasie spotkania z pracownikiem Obserwatorium uczniowie zapoznali się z pracą astronoma oraz zwiedzili Obserwatorium.


























Klasa 2a uczestniczyła w fantastycznej lekcji tenisa, zorganizowanej przez studentów AKF pod opieką Dr Karoliny Korbiel. Dzieci bawiły się doskonale! Studentki i studenci okazali się profesjonalnym prowadzącymi, ćwiczenia w formie zabawy sprawiły klasie ogrom radości....
W środę 20 maja klasa 3a uczestniczyła w wycieczce, podczas której spróbowała swoich sił w survivalu. Uczniowie zdobyli nowe, przydatne umiejętności, takie jak robienie butelek filtrujących, krzesanie ognia czy parzenie herbaty na ognisku, a odważni mogli na przykład...
Jak co roku, uczniowie naszej szkoły i pracownicy w licznym gronie dojeżdżają do szkoły rowerami, hulajnogami...Rowerowy Maj trwa!