Ferie w mieście 2022-fotorelacja z II tygodnia

31 stycznia 2022

Miejsca, jakie nasi uczestnicy w II tygodniu ferii zimowych odwiedzili, to m.in: Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora, Teatr Groteska, Las Wolski- Symbioza, Multikino oraz lodowisko. Zmęczeni ale szczęśliwi i naładowani pozytywną energią wspólnie już w szkole, zakończyliśmy tegoroczny turnus zimowy. Dziękujemy za to zimowe szaleństwo!!

Zobacz inne wpisy

Lekcja tenisa w 2 a

Lekcja tenisa w 2 a

Klasa 2a uczestniczyła w fantastycznej lekcji tenisa, zorganizowanej przez studentów AKF pod opieką Dr Karoliny Korbiel. Dzieci bawiły się doskonale! Studentki i studenci okazali się profesjonalnym prowadzącymi, ćwiczenia w formie zabawy sprawiły klasie ogrom radości....

czytaj dalej