Zakończył się kolejny konkurs organizowany przez szkolny samorząd przy wsparciu programu #SU-w-ak. Tym razem zaprosiliśmy naszych kolegów do zareklamowania ulubionych książek. Bo przecież na czytanie jest ostatnio dużo więcej czasu! Na szkolnym korytarzu już można podziwiać wystawę najlepszych prac, a z wręczeniem nagród najmłodszym uczestnikom zdążyliśmy
w ostatniej chwili przed kolejnym zdalnym nauczaniem. Gratulujemy wszystkim uczestnikom,
a szczególnie autorom najlepszych prac. 

Wyniki 

W kategorii klas młodszych: 

I miejsce – Dominika Lisak 3b 

II miejsce – Liliana Wojdyła 3a 

III miejsce – Justyna Chorwat 3a i Emilia Rajecka 3b 

wyróżnienia: Oliwia Berniak 3b, Artur Horoszko 3b, Dawid Grodowski 3b 

Nagroda Bibliotekarza – Julia Szczepanek 3b 

W kategorii klas 4-8 

I miejsce – Natalia Cyunel 7a 

II miejsce – Anna Bystrzyńska 8a 

III miejsce – Maciej Słowakiewicz 4a 

wyróżnienia: Paulina Dębiec 8a, Ewa de Jastrzębiec Wykowska 8a, Natalia Margasińska 8a Samorząd Uczniowski SP 128 

Projekt jest finansowany z środków Gminy Miejskiej Kraków w ramach Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak („Samorząd Uczniowski w Akcji”), którego operatorem jest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie.