Turniej szachowy

22 grudnia 2019

W dniu 14 XII odbył się organizowany przez  Radę Dzielnicy III Prądnik Czerwony I Dzielnicowy Turniej Szachowy.

Naszą Szkołę reprezentowali: Kasia i Malina z klasy 1b, Emilia z kasy 1a, Karolina, Dominika, Julia – uczennice 2b oraz Kamil i Bartosz uczniowie 3a. Turniej rozgrywany był systemem szwajcarskim – 5 rund. Nasi uczniowie wypadli wspaniale! Dominika zdobyła III miejsce z dorobkiem 3,5 pkt.
O krok za nią 3 pkt byli Karolina, Julia i Kamil. Dzielnie walczyli też Kasia i Bartek zdobywając po 2,5 pkt. Udany występ Emilii i Maliny po 2 pkt. Uczniowie otrzymali pamiątkowe medale i nagrody rzeczowe. Dzieci dzielnie wspierali cudowni rodzice. Na następnym turnieju będzie jeszcze lepiej 🙂

Zobacz inne wpisy

Witaminowy tydzień

Witaminowy tydzień

W naszej szkole przez cały tydzień uczniowie i uczennice z klas 1-3 celebrowali zdrowe żywienie. Wszyscy nosili tematyczne ubrania, odbywali ciekawe zajęcia edukacyjne i przygotowywali posiłki. Każdy dzień był pod hasłem innego koloru, a w tych kolorach powstawały...

czytaj dalej
Warsztaty o ptakach.

Warsztaty o ptakach.

Klasa 2a wybrała się do Parku Lotników Polskich na warsztaty przyrodnicze o ptakach krukowatych. Pani Marta z Fundacji Pójdźmy w Las ( i mama naszej uczennicy) poprowadziła niezwykle ciekawą lekcję na ten temat. Uczniowie i uczennice nauczyli się rozpoznawać kruki...

czytaj dalej