26 listopada nasza szkoła rozbrzmiała jesiennymi melodiami. Aż 28 dzieci wzięło udział w konkursie wokalnym “Jesienne nuty”. Najpierw zaprezentowały się dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli nr 122 (z ulicy Fiołkowej) i nr 20 (z ulicy Ułanów). Trzeba przyznać, że przedszkolaki zaprezentowały bardzo wysoki poziom zdolności wokalnych, zapewne miałyby szansę zawojować program The Voice Kids! W tej kategorii pierwsze miejsce wyśpiewały w duecie Julia i Lena z przedszkola 122, drugie miejsce Szymon i Iwo (również z przedszkola 122). Trzecie miejsce zajął Jerzy z przedszkola nr 20. Na ogromne wyróżnienie zasłużyła też Nadia reprezentująca przedszkole nr 20. W klasach 1-3 naszej szkoły najlepszy okazał się duet Lenki i Marysi (3a), drugie miejsce jury przyznało Krzysiowi (3a), trzecie miejsce zajęły Lila i Milla (2a). Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni brawami i nie tylko! Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników!