Na dobry początek nowego roku szkolnego nasi uczniowie odwiedzili Międzybrodzie Bialskie, Wisłę i Żywiec. Wycieczka trwała pięć dni i miała bardzo bogaty program. Rozpoczęła się zwiedzaniem zalewu na rowerach wodnych, potem był wjazd na górę Żar, mistrzostwa tenisa stołowego i ognisko, na którym pieczone “pianki” pokonały kiełbasę. Kolejną atrakcją była “pętla beskidzka” czyli objazd najpiękniejszych miejsc regionu, można było pogłaskać owcę i wydać fortunę na “prawdziwe oscypki”, a potem z zazdrością obejrzeć górski pałacyk prezydencki i podziwiać skocznię Małysza. Dzięki świetnej pogodzie udało się również strzelanie do celu, walki w plastikowych kulach oraz wodny zorbing, a nawet szalona wrześniowa kąpiel w basenie. Sporo było gier i zabaw na świeżym powietrzu do późnego wieczora. A na koniec pożegnalne rowerowe regaty po zalewie. Żal było wracać.