Drugi tydzień wakacji za nami!

W tym tygodniu pogoda była dla nas łaskawa, było dużo cieplej i słonecznie.
Ubyło trochę członków naszej letniej ekipy,
ale bawiliśmy się równie dobrze jak w pierwszym tygodniu.
W kinie obejrzeliśmy animację o “Uprowadzonej księżniczce” – tytuł jakby dziewczęcy, ale był i smok i rycerze i trochę czarów…chłopcy też bawili się dobrze:).
Zapracowaliśmy sobie na tytuł “czeladnika obwarzankowego” – zrobiliśmy ciasto, wyrobiliśmy je i rozwałkowaliśmy na sulki. Z nich uformowaliśmy prawdziwe, krakowskie obwarzanki. Wszystko to dzięki wizycie w Żywym Muzeum Obwarzanka.
Po ciężkiej pracy nagrodziliśmy się pysznymi lodami z Placu Wolnica (a później spacerem kładką Ojca Bernatka).
Środa i czwartek były intensywnie sportowe. Jeździliśmy na wrotkach pod okiem instruktora, we wrotkarni “Wywrotki” (trochę ich było ale wróciliśmy cali:)). Następnie wspięliśmy się na wyżyny naszych możliwości dzięki ściankom wspinaczkowym w Centrum Ruchu Avatar. Niesamowite przygody!!!
Odwiedziła nas też Policja!
Na szczęście po to, by opowiedzieć nam
jak bezpiecznie spędzić wakacje.
Dzień pożegnania z latem w szkole spędziliśmy na pikniku w Parku Lotników Polskich
(na deser poszliśmy na kręgle).

Zabawa była doskonała, następna taka akcja już w zimie!