Klasa trzecia przedłużyła sobie majówkę aż o cały tydzień!

Wszystko dzięki wyjazdowi do Kołkówki. Nasza zielona szkoła rozpoczęła się 7 maja. Spędziliśmy cudowne 5 dni w Ośrodku Wczasów Dziecięcych „Bajkolas”.

Oprócz tak ukochanych przez nas zajęć sportowych – gry w piłkę nożną, letnich mini igrzysk, gry w koszykówkę – robiliśmy mnóstwo ciekawych rzeczy. Spacerowaliśmy po okolicznym lesie zbierając skarby do pracy plastycznej, odbyliśmy dłuuuugą wycieczkę pieszą Szlakiem Astronomicznym, aż do Jodłówki Tuchowskiej, gdzie podziwialiśmy pomnik przyrody – ogromną, starą lipę oraz niezwykłą kapliczkę słupową – latarnię kupiecką. Dowiedzieliśmy się ciekawych informacji na temat mikroklimatu Kołkówki oraz wielu ciekawostek dotyczących przyrody i ekologii. Na terenie ośrodka mieliśmy zorganizowane przeróżne zabawy i konkursy – kalambury, jeden z dziesięciu, tworzyliśmy kukiełki z łyżek, gipsowe figurki. Przy grillu urządziliśmy pokazy talentów! Było bardzo śmiesznie!

Nasz wyjazd był bardzo udany! Opaleni i trochę zmęczeni wróciliśmy 11 maja do Krakowa

Zobaczcie sami jak było fajnie:)