Klasa 2a wybrała się na wycieczkę do magicznego miejsca w Krakowie, gdzie dzieją się rzeczy niesamowite. Fabryka Charliego, to miejsce, w którym można dowiedzieć się wszystkiego, na temat tego, co uwielbiają mali i duzi, młodsi i starsi….Chodzi oczywiście o CZEKOLADĘ!!! Uczniowie mogli poznać czekoladową mapę świata. Największa zabawa, a zarazem wyzwanie czekało na koniec, kiedy to dzieci mogły same zrobić przeróżne słodkości. Nasi uczniowie dzielnie przystąpili do pracy. Było wesoło, kreatywnie i przede wszystkim słodko! Każdy z nich mógł posmakować prawdziwej czekolady o różnych smakach. Klasa 2a spisała się na medal! Powstały przepyszne własnoręcznie robione i zdobione czekolady! A jak smakowały! 🙂 Warsztaty czekoladowe, czyli nauka przez zabawę były wspaniałe.