KWIECIEŃ-MIESIĄCEM AUTYZMU!. Takie hasło towarzyszyło przez cały miniony miesiąc na świetlicy szkolnej naszym wychowankom i wychowawcom. A dużo się działo…Pogadanki z naszymi świetliczakami oraz kolor niebieski na co dzień, jeszcze bardziej podkreślał naszą solidarność z osobami dotkniętymi autyzmem. Było też bardzo twórczo i kreatywnie!, a to wszystko za sprawą trwającego przez cały miesiąc konkursu plastycznego dla naszych świetliczaków zorganizowanego przez wychowawców świetlicy. W tym roku, pod dającym dużo do myślenia hasłem,, ROZUMIEM, AKCEPTUJĘ, PODZIWIAM- CZYLI Z WAMI, NIEBIESKIMI MOTYLAMI”. W piątek odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie, ogłoszenie wyników oraz zostały wręczone nagrody. Jesteśmy bardzo zaskoczeni, tak dużą liczbą różnorodnych, pomysłowych prac ukazujących różne spojrzenia na osoby z autyzmem. Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników! Brawa dla Was!

Nagrodzeni zostali:

KATEGORIA I (KLASY I-II):

1 Miejsce: Dariusz Grodzki (klasa 1b)

2 Miejsce: Natalia Święs (klasa 1b)

3 Miejsce: Leticia Reis de Souza (klasa 1a)

3 Miejsce: Pola Skucha (klasa 1b)

Wyróżnienie: Oliwia Dębiec, Martyna Dobrowolska – Dydyła (klasa 1a); Julia Awsiukiewicz (klasa 2a)

KATEGORIA II (KLASY III-IV):

1 Miejsce: Zuzanna Półtorak (klasa 3b)

2 Miejsce: Dominika Lisak (klasa 4b)

3 Miejsce: Milla Siwanowicz (klasa 4a)

3 Miejsce: Wiktoria Semik (klasa 3b)

Galeria nagrodzonych, wybranych prac: