Drodzy Uczniowie i Rodzice!

My też chcemy pomóc dzielnej Ukrainie 🇺🇦❤🇺🇦, okazać wsparcie w tych trudnych chwilach!

Od poniedziałku organizujemy zbiórkę – na parterze będzie znajdowało się pudło, do którego można składać najpotrzebniejsze rzeczy.

Potrzebne będą: koce termiczne, śpiwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), materace, ubrania, peleryny przeciwdeszczowe, środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów, bielizna damska, bielizna męska, bielizna dziecięca, podpaski, pieluchy dziecięce, pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry, zestaw wielorazowych naczyń kuchennych: głębokie naczynia, łyżki, widelce, noże, kubki, środki antyseptyczne/spirytus, maseczki wielorazowe, żywność: woda, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne, zapałki, baterie, zapalniczki, świece, zestawy medyczne. Potrzebne są również transportery, miski i karma dla zwierząt!🐶🐱
#pomocukrainie