17 czerwca, gdy tylko nieco zelżały upały, uczniowie naszej szkoły wyruszyli na kolejny rajd rowerowy- tym razem do Tyńca!
Walka o mistrzostwo dzielnicy
21 maja to był dzień pełen emocji! Nasza reprezentacja stanęła do walki o mistrzostwo dzielnicy. Była seria rzutów karnych, wygrany mecz pełen walki oraz emocji z najwyższej półki. Pokazaliśmy charakter, wole walki i grę do samego końca. Dziękujemy za wsparcie-...








