W klasie drugiej przyszedł czas na kolejne zajęcia integrujące grupę. W zeszłym tygodniu zajmowaliśmy się tym co w nas dobre, tym co przynosi nam radość i co nas smuci. W tym, natomiast, ruszyliśmy w przygodę poszukiwań, co nas wszystkich łączy. Początkowo pracowaliśmy w wylosowanych przez nas parach i mieliśmy okazję zaprezentować efekty naszej pracy przed całą grupą.

Kolejnym etapem była praca w większych zespołach. Zadanie pozostało niezmienne – znaleźć to, co nas łączy. Tu było nam już nieco trudniej odnaleźć wspólne dla nas elementy.

 

Ostatnim elementem pracy było odnalezienie cech łączących całą naszą grupę. A oto one:

  • lubimy rysować
  • lubimy psy
  • chodzimy do tej samej klasy
  • lubimy zimę
  • lubimy jabłka
  • lubimy leżeć na pufach

Poniżej prezentujemy w galerii karty pracy pozostałe po wykonywaniu zadania.