Grono pedagogiczne

Dyrekcja

mgr Paweł Samborski

mgr Paweł Samborski

Dyrektor

Nauczyciel dyplomowany historii i WOS-u
z 22-letnim stażem pedagogicznym oraz 10-letnim doświadczeniem w zarządzaniu szkołą.

Ukończył studia wyższe na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku historia z przygotowaniem pedagogicznym, studia podyplomowe na UP „WOS z elementami przedsiębiorczości” oraz  kursy kwalifikacyjne:  „Zarządzanie w oświacie„, „Surdopedagogika” i „Oligofrenopedagogika„.

mgr Liliana Gołda

mgr Liliana Gołda

Wicedyrektor

Nauczyciel dyplomowany fizyki i informatyki
z 23-letnim stażem pedagogicznym oraz 10-letnim doświadczeniem w zarządzaniu szkołą.

Ukończyła studia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie na Wydziale Matematyczno-Fizyczno-Technicznym.

W związku z charakterem szkoły, w której funkcjonują klasy integracyjne ukończyła Studia Podyplomowe „Edukacja i wspomaganie osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu” w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Brzegu oraz kurs kwalifikacyjny „Zarządzanie w oświacie„.

Grono pedagogiczne

Język polski

mgr Anna Jaworska

mgr Elżbieta Mazurkiewicz

mgr Joanna Michalewska

Język angielski

mgr Anna Głogowska

mgr Agnieszka Szarszewska

mgr Aleksandra Włodarczyk

Język niemiecki

mgr Katarzyna Michałowska-Kowalska

mgr Marta Słodkowicz

Język hiszpańskimgr Beata Łukasik
Matematyka

mgr Anna Czaplicka

mgr Bożena Kasperek

mgr Ewa Mrukowicz

mgr Lucyna Musiał

Biologia

mgr Renata Jabłońska-Guberniak

mgr Aneta Szewc

Chemia

mgr Maria Kurek

mgr Aneta Szewc

Fizyka

mgr Liliana Gołda

mgr Lucyna Musiał

Geografiamgr Maria Kciuk
Przyrodamgr Maria Kciuk
Historia

mgr Jadwiga Michalcewicz

mgr Marek Wilczek

Wiedza o społeczeństwie

mgr Jadwiga Michalcewicz

mgr Marek Wilczek

Informatyka

mgr Anna Czaplicka

mgr Liliana Gołda

mgr Marek Grabowski

Muzykamgr Beata Kucharska
Plastykamgr Agnieszka Hoffmann
Zajęcia artystyczne

mgr Agnieszka Hoffmann

mgr Beata Kucharska

Zajęcia technicznemgr Marek Grabowski
Technikamgr Ryszard Kułaga
Edukacja dla bezpieczeństwamgr Małgorzata Dziedzic
Religia

s. Mirjana Filipić

ks. Piotr Wiśniowski

Wychowanie fizyczne

mgr Danuta Krztoń-Tatar

mgr Hanna Osiak-Turek

mgr Piotr Piecuch

Pedagog 

mgr Bogusława Flak

mgr Ewa Kuźniar

Logopedia

mgr Agnieszka Sidor-Drużba

mgr Jolanta Matuszyk

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Agnieszka Kukawka

mgr Anna Kuźnicka

Nauczyciele wspomagający

mgr Mariola Augustyn

mgr Katarzyna Lisowska-Strzępek

mgr Joanna Miedzielec

mgr Joanna Porębska

mgr Janusz Puchałka

mgr Dominika Wielgus

Bibliotekarzmgr Dorota Dutkowska
Świetlica

mgr Wioleta Kaźmierczak – kierownik świetlicy

mgr Barbara Babik

mgr Anna Cieślar  

 

zajęcia dodatkowe:

mgr Marek Grabowski

mgr Agnieszka Hoffman

mgr Beata Kucharska

mgr Joanna Miedzielec

mgr Hanna Osiak-Turek

mgr Aleksandra Włodarczyk

Pedagodzy

mgr Ewa Kuźniar

mgr Ewa Kuźniar

pedagog

mgr Bogusława Flak

mgr Bogusława Flak

pedagog