Klasy 1-3

Pierwszoklasiści poznają ciekawe zawody

Do naszej klasy zaprosiliśmy tatę Lenki, który jest specjalistą od serca i bardzo lubi swój zawód. Dzięki naszemu wspaniałemu gościowi dowiedzieliśmy się jak zbudowane jest serce i za co odpowiada. Dodatkowo mogliśmy oglądać przyrządy, którymi ratuje się ludzkie...

czytaj dalej

„Dawna szkoła” – warsztaty w Muzeum Etnograficznym

W październiku pierwsza i trzecia klasa uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych "Dawna szkoła". Dzieci miały okazję na własne oczy zobaczyć jak wyglądała sala lekcyjna w dawnych czasach. Sala z drewnianymi, twardymi ławkami, kałamarzami, małymi tabliczkami do...

czytaj dalej

Jesienny rajd klasy trzeciej

27.09.17 odbył się jesienny rajd klasy 3 . Wspólnie  z klasami 4,5,6, i 7 bawiliśmy się w Parku Jordana. Pogoda dopisała, humory i frekwencja również. Dla uczniów zorganizowane zostały zawody sportowe, zabawy ruchowe i mecz piłki nożnej.  A po zabawie regeneracyjny...

czytaj dalej

Uroczystość pasowania na ucznia

Uroczyste pasowanie dzieci z klasy pierwszej na uczniów Szkoły Podstawowej nr 128 oraz ślubowanie dzieci z klas starszych odbędzie się  13.10.17 o godzinie 10.30 w sali gimnastycznej szkoły. Serdecznie zapraszamy Rodziców pierwszoklasistów.

czytaj dalej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek 4.09.2017 o godzinie 9:00 w budynku szkoły. Jednocześnie zapraszamy na Mszę Św., do kościoła p.w. Matki Bożej Ostrobramskiej o godz. 8.00.

czytaj dalej