7 grudnia odwiedziły nas przedszkolaki z dwóch pobliskich przedszkoli, by wziąć udział w zajęciach „Mały ratownik”.  Warsztaty zorganizowane zostały dzięki pomocy Pana Pawła z Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego. Jak wygląda praca ratownika medycznego, jego narzędzia pracy, czy trzeba się bać karetki? Na te i wiele innych pytań  dzielnie odpowiadał pan ratownik. Dzieci miały okazję nauczyć się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, zapoznać się z  działaniem urządzenia AED. Przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą i odwagą. Mamy nadzieję, że dzięki takim zajęciom nawet najmłodsi będą umieli pomóc osobie potrzebującej. Na dzieci czekała tez wspaniała niespodzianka! Odwiedził je Święty Mikołaj! Przedszkolaki zaśpiewały mu piosenkę, a on poczęstował je słodkościami i wręczył każdej grupie przedszkolnej prezent – niespodziankę. Mamy nadzieję,że się podobał:)